Детството е най-вълшебният сезон от живота. Нека направим така, че децата ни да го изживеят с много игри, смях и забавления.
Днес парк Артилерийски бе огласен от песни, танци и греещи красиви детски усмивки.
Честит празник, деца!











Детството е най-вълшебният сезон от живота. Нека направим така, че децата ни да го изживеят с много игри, смях и забавления.
Днес парк Артилерийски бе огласен от песни, танци и греещи красиви детски усмивки.
Честит празник, деца!










