Мисия „Първи клас“ – успешно изпълнена!

Мисия „Първи клас“ – успешно изпълнена!

С много усмивки, вълнение и незабравими емоции децата от IV група „Мики Маус“ поеха на своето последно приключение в детската градина – Мисия „Първи клас“.

По пътя към успеха те преминаха през различни мисии по математика, български език, околен свят и безопасност на движението по пътищата, като през цялото време помагаха на своите любими приятели Мини и Мики. С много знания, упоритост и екипен дух децата се справиха блестящо с всички предизвикателства.

Празникът беше изпълнен с песни, танци и много настроение. А в края му в очите на децата и родителите заблестяха сълзи от радост, гордост и вълнение.

Кулминацията на тържеството настъпи, когато г-жа Бакърджиева официално връчи удостоверенията за завършване на детската градина – заслужена награда за труда, старанието и изминатия път.

Скъпи деца, пожелаваме ви да бъдете смели, любознателни и уверени в новото си приключение – училището! Носете със себе си красивите спомени от детската градина и никога не спирайте да мечтаете!

На добър час, бъдещи първокласници!