Посещение на Държавна опера Стара Загора

Днес децата посетиха Държавна Опера Стара Загора и спектакъла ,,До-ре-ми”. Насладиха се на приятната музика и затвърдиха знанията си за част от музикалните инструменти.

Благодарим за приятното изживяване!