Днес децата посетиха Държавна Опера Стара Загора и спектакъла ,,До-ре-ми”. Насладиха се на приятната музика и затвърдиха знанията си за част от музикалните инструменти.
Благодарим за приятното изживяване!


























Днес децата посетиха Държавна Опера Стара Загора и спектакъла ,,До-ре-ми”. Насладиха се на приятната музика и затвърдиха знанията си за част от музикалните инструменти.
Благодарим за приятното изживяване!

























