Децата от първа група “Слънчице” се включиха с четене и драматизация на любимата приказка “Трите прасенца”. След това имаха и творческа дейност!










Децата от първа група “Слънчице” се включиха с четене и драматизация на любимата приказка “Трите прасенца”. След това имаха и творческа дейност!









