Децата от група “Детелина” се включиха за поредна година в инициативата „Четяща Стара Загора“. Бяха разделени на три отбора и се състезаваха да разпознаят коя приказка е изобразена на пъзела. След това разглеждаха различни книжки с голям интерес. В края на заниманията всяко дете нарисува своята любима приказка.












